poniedziałek, 30 czerwca 2014

MODNY PROGRAM 
 źródło: materiały prasowe
Internet, który towarzyszy nam obecnie niemal w każdym miejscu, wciąż daje nam coraz więcej możliwości. Jednym z najszybciej rozwijających się jego aspektów jest sprzedaż online. Dziś to nie w supermarketach czy butikach, ale w sieci najlepiej rozwija się handel. 


W 1993 roku Bill Clinton, ówczesny prezydent Stanów Zjednoczonych, powiedział: „Internet? Nie, dziękuję, nie jesteśmy zainteresowani”. Po paru latach jednak zmienił zdanie i oświadczył: „Kiedy obejmowałem urząd prezydenta, jedynie eksperci od fizyki słyszeli o terminie World Wide Web. Teraz nawet mój kot ma swoją stronę”. Internet rozwija się ekspresowo o czym przekonał się nie tylko Bill Clinton. Szczególnie prężnie działa handel w sieci. Polacy coraz częściej kupują w Internecie, rośnie też liczba marek, które dostrzegają jego potencjał i otwierają e –sklepy.  Do liderów wśród firm,  które uruchamiają swą sprzedaż w sieci należy sektor modowo – odzieżowy. I to z myślą o nim powstał program SOTESHOP Fashion – pierwszy taki program na polskim rynku dla sklepów internetowych po zmianie przepisów unijnych. SOTESHOP Fashion to najnowszy polski program do obsługi sklepu modowo – odzieżowego. Został opracowany z myślą o tych, którzy kupują w sieci jak i tych, którzy prowadzą swoje internetowe sklepy odzieżowe. A jak wiadomo, świeżo upieczeni przedsiębiorcy coraz chętniej otwierają swój biznes w Internecie. Powodów jest wiele. Przede wszystkim ten kanał jest bardzo rentowny. Koszty prowadzenia takiego biznesu są znacznie niższe. Nie trzeba płacić za dzierżawę ani urządzać powierzchni i zatrudniać pracowników. To o czym trzeba pamiętać, jest fakt,  iż od 13 czerwca tego roku obowiązują nowe przepisy w UE. Dlatego przy zakładaniu e–sklepu warto wybrać oprogramowanie SOTESHOP Fashion, które spełnia unijne kryteria.  
Ponadto program jest zintegrowany z aukcjami, porównywarkami, posiada zaawansowane opcje pozycjonowania w wyszukiwarkach. Głównymi atutami programu firmy SOTE –SOTESHOP Fashion są specjalne funkcje dostosowania do upodobań klientów, ciekawa grafika oraz międzynarodowy zasięg.  Program SOTESHOP Fashion to także specjalne funkcje, które potrzebne są sprzedawcy, by skutecznie promować i sprzedawać swoje produkty. Są to m.in: wyprzedaże, nowości, promocje, bony i kupony rabatowe czy zestawy. Nową i ciekawa funkcją są także kolekcje produktów. Dzięki nim nie musimy szukać produktów w sklepie, możemy je kupić bezpośrednio ze zdjęcia pokazującego np. osoby mające na sobie ubrania z kolekcji. Co ważne podkreślenia, SOTESHOP Fashion dostępny jest aż w dwunastu gotowych wersjach językowych!

 źródło: materiały prasowe