poniedziałek, 29 lutego 2016

BLACK AND WHITE OUTFIT
Biel i czerń to ponadczasowe połączenie kolorystyczne, które nigdy nie wychodzi z mody i daje wiele możliwości stylizacyjnych. Te dwa kolory znajdujące się po skrajnie różnych stronach palety, razem tworzą duży kontrast, którym można dowolnie manipulować. Ponadto posiada jeszcze jeden walor: modeluje sylwetkę.


Ulubione połączenie kolorystyczne Coco Chanel od wielu lat święci triumfy w świecie mody. Biel w duecie z czernią to jeden z najgorętszych trendów na sezon wiosna/lato 2016. Na wybiegach lansuje go między innymi Gareth Pugh oraz Marissa Webb.


Biel w połączeniu z czernią  daje wiele możliwości stylizacyjnych. Sprawdza się zarówno w klasycznych, eleganckich zestawach jak i nowoczesnych, geometrycznych kombinacjach.  Ponadto biało- czarny zestaw posiada jeszcze jedną zaletę – modeluje sylwetkę. Czarne panele po bokach optycznie wyszczuplają talię,  pionowe paski wysmuklą sylwetkę zaś biało czarne wzory na bluzce ukryją mały biust.


Biel i czerń świetnie czują się we własnym towarzystwie, ale doskonale korespondują też z innymi kolorami. Śmiało można je więc przełamywać subtelnymi dodatkami w różnych odcieniach. Za pomocą tych dwóch barw możemy osiągnąć niemal  każdy efekt.  

Ja zdecydowałam się na dość ryzykowny krok połączenia dwóch różnych printów. Ale moda przecież jest po to by się nią bawić! Za to ją przecież lubię!
 coat - New Look
 blouse - C&A
skirt - Pull&Bear
shoes - ASOS
necklace - Lemoniq
hat - C&A