czwartek, 7 stycznia 2016

YOUPIBAG: MODNE ETUI NA TABLETY


Jeszcze do niedawna wystarczyło posiadać wypasiony smartfon albo tablet żeby zrobić wrażenie i zabłysnąć w towarzystwie. Dziś liczy się nie tylko sam sprzęt, ale także to jak go wystylizujesz! Etui na  urządzenia mobilne przestało pełnić funkcję stricte użytkową stając się także modnym dodatkiem do naszego outfitu.


Przyznaję, mogę wyjść z domu bez pomadki, bez lusterka, ale nigdy bez tableta. Jest moim towarzyszem podróży w autobusie i w pociągu, w kawiarni, galerii handlowej, w fotelu i w łóżku. To z nim przeglądam poranne newsy i modne zdjęcia na Instagramie. To z nim słucham muzyki i oglądam teledyski. To w nim często zapisuje swoje artykuły kiedy nie mam możliwości skorzystania z komputera stacjonarnego. Jednak by móc cieszyć się z mnogości zalet tego urządzenia, muszę o niego odpowiednio dbać. Podczas codziennego transportowania go w torebce, częstego wyciągania, przenoszenia łatwo o uszkodzenie. Dlatego zakup dobrej jakości pokrowca  dla mojego mobilnego towarzysza  to kwestia priorytetowa. Designerskie pokrowce na tablety marki Youpibag z marszu podbiły moje serce. Są efektowne,  stylowe , można je dowolnie personalizować dzięki czemu mamy pewność, że nikt inny nie będzie miał takiego samego modelu. Marka daje użytkownikowi możliwość stworzenia pokrowca/ etui na jego tablet według własnych upodobań. Dzięki temu Wasz laptop będzie nie tylko bezpieczny, ale i wystylizowany. Do wyboru macie etui neoprenowe , etui z filcu oraz w formie notesu.


Etui neoprenowe skutecznie ochroni Twój tablet czy laptop  np. podczas podróży  czy podczas codziennego noszenia. Pianka neoprenowa zapewnia urządzeniu bezpieczeństwo, a firma daje możliwość pełnej personalizacji pokrowca. Wybierasz kolor nadruk (zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz), kolor zamka oraz kolor obszycia i  stajesz się tym samym posiadaczem unikatowego, stylowego pokrowca na tablet podkreślając swoją indywidualność.


Ciekawym rozwiązaniem jest ochrona dla etui w postaci notatnika. Twarda obudowa typu notes  to gwarancja stuprocentowego bezpieczeństwa. Tego rodzaju etui  jest  idealnym rozwiązaniem dla osób, które nie rozstają się z tabletem czyli takich jak ja)  i chcą przenosić  go w bezpieczny sposób jednocześnie zapewniając sobie łatwość użytkowania.


Pokrowce na urządzenia mobilne od Youpibag  nie tylko doskonale je chronią, ale również sprawią, że każda stylizacja do pracy czy na uczelnię nabierze niepowtarzalnego charakteru. Doskonale chronią przed zarysowaniami i uszkodzeniami i dostępne są w wymiarach pozwalających dopasować idealną wielkość etui. Różnorodność  pokrowców w zakresie kolorystyki i oferowanych wzorów sprawia, że każdy znajdzie wśród nich coś dla siebie.
Zainteresowanych odsyłam na oficjalną stronę marki  www.youpibag.pl
oraz facebookowy profil www.facebook.com/youpibag .