czwartek, 15 stycznia 2015

OTUL SIĘ NA ZIMĘ Z DRESSAPModa wychodzi naprzeciw niskim temperaturom. Anna Pirowska, założycielka marki DRESSAP również, oferując oversize’owe swetry, które z powodzeniem mogą udawać płaszcz czy wielofunkcyjne golfy.

Nową linia marki DRESSAP Anny Pirowskiej "RESORT 15" właśnie ujrzała światło dzienne. Jest to krótka seria składająca się przede wszystkim z delikatnych, wełnianych swetrów o luźnym, oversize'owym kroju, które są idealnym rozwiązaniem na chłodne, zimowe dni. Charakteryzuje je estetyczna harmonia i ascetyczna forma. Można je nosić na wiele okazji i tyleż samo sposobów. Pomaga w tym wielofunkcyjna konstrukcja.

Mnie szczególnie urzekły:

Sweter oversize z wełny ze wstawkami z ekoskóry na ramionach. Śmiało może zastąpić nam płaszcz kiedy temperatura za oknem na sporym plusie (co w naszym klimacie to ostatnio dość częste zjawisko).Sweter oversize wykonany z miękkiej bawełny o kroju kimona.Sweter, który można nosić z golfem lub bez tudzież potraktować golf jako komin. Uwielbiam takie wielofunkcyjne rozwiązania.Ubrania sygnowane marką DRESSAP balansują na granicy formalnej elegancji i mody streetowej. Są wielofunkcyjne i uniwersalne. Dopracowane  w każdym detalu - począwszy od kroju a skończywszy na zamkach czy projekcie metki. Wyróżniające się  nie tylko stylem, ale i jakością. I co ważne podkreślenia - szyte są wyłącznie w Polsce.


Ubrania dostępne są online w butiku marki dressap.pl/shop oraz w butiku La Perle przy ul. Dominikańskiej 3 w Krakowie.

 ---------------------------------------------------------------------------------------------------------

ANNA PIROWSKA, rocznik’ 81. Absolwentka Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru w Krakowie. Przez sześć lat z powodzeniem współtworzyła duet Zemełka&Pirowska, gdzie zajmowała się współprojektowaniem i współprowadzeniem marki.  W 2013 roku odeszła z duetu i założyła własną markę DRESSAP.Źródło zdjęć: dressap.pl/fot. Rafał Stanowski