czwartek, 4 grudnia 2014

JAK NOSIĆ PANTERKĘ I NIE WYGLĄDAĆ TANDETNIE

 pinterest
Wzbudza kontrowersje i mieszane uczucia. Dla wielu założenie na siebie czegokolwiek w panterkowy print to modowe faux pas, sepuku, samobójstwo, zamach na dobry styl etc. Tymczasem tzw. leopard print już dawno przestał być zarezerwowany dla fanek solarium i tipsów. I jak się okazuje, może wyglądać elegancko, stylowo, estetycznie.

Panterka może być stylowa, o ile jest elementem ubioru, a nie jego motywem przewodnim. I tak na przykład płaszcz w panterkę jest samogrającą stylizacją. Jeśli dobierzemy pod niego panterkowe buciki i nie daj Bóg jeszcze panterkową torebkę,  zrobi się iście bazarkowo.

  Będzie stylowa, jeśli to co mamy na sobie, jest dobrej jakości. Nie będzie tandetnie wyglądać, jeśli zestawimy ją z monochromatyczną paletą barw i prostymi dodatkami.  

Zrezygnuj z łączenia panterki z różem, złotem i srebrem. Takie duety kolorystyczne co prawda  dadzą się obronić, ale trzeba to bardzo umiejętnie zaadaptować by całość wyglądała stylowo a nie tandetnie.

Panterka najlepiej wypada w dodatkach - to najbezpieczniejsza opcja. Jeżeli wybierzemy proste, klasyczne ubrania i dodamy do nich szpilki lub torbę w panterkę, stylizacja nabierze charakteru i pazura.

Poniżej  ściąga obrazkowa. Wybrałam dla Was najciekawsze stylizacje, które są dowodem na to, że panterka – w odpowiednim towarzystwie,  może być stylowa.

 pinterest
 
 pinterest


 thevfrontowview
 whowhatwear.com
 pinterest
 pinterest
 lamodellamafia
 pinterest
pinterest

 pinterest
 pinterest