piątek, 22 kwietnia 2016

WARIACJE NA TEMAT BIAŁEJ KOSZULI
Jeden z najbardziej klasycznych elementów  garderoby. Symbol elegancji i wyrafinowania. Ponadczasowy must have. Biała koszula, bo o niej mowa, obecnie dostępna jest w szerokim wachlarzu linii i fasonów i udowadnia, że niejedno ma oblicze.


Biała koszula to jeden z najbardziej uniwersalnych elementów garderoby. Bliska nam już od czasów szkolnych, nigdy nie nudzi i jak się okazuje, nie przestaje też zaskakiwać.  Do tej pory kojarzona głównie ze sztywnymi zasadami dress codu  korpo środowiska , biała koszula noszona jest dziś w wersji boho, romantycznej, rockowej, casualowej. W formie sukienki, z dekoltem na plecach, w towarzystwie ramoneski  i krótkich szortów. Sprawdza się zarówno na randce, imprezie jak i na czerwonym dywanie. Jak nosić białą koszulę? Z czym ją łączyć? Tak naprawdę pole do stylizacyjnego popisu jest szerokie. W białej koszuli możesz być kimkolwiek chcesz: elegancką bizneswoman, świadomą trendów fashionistką czy rockową dziewczyną. Być może moje autorskie kolaże stylizacyjne zainspirują Was do odkrywania białej koszuli na nowo. Połączenie „grzecznej” białej koszuli z rockową ramoneską to intrygująca kombinacja. Jeśli jeszcze zaakcentujesz usta krwisto czerwoną pomadką – będzie maksymalnie intrygująco.


Biała koszula w wersji romantycznej -idealny zestaw na randkę


Biała koszula w tzw. secie. White total look to gorący trend tego sezonu.

Uważasz, że biała koszula jest zbyt grzeczna na wieczorną szaloną imprezę. Nic bardziej mylnego. Popatrz na tę stylizację!Klasyczna koszula w etnicznym klimacie? Dlaczego nie! 
Koszulowa sukienka to kolejne wcielenie białej klasycznej koszuli. Popatrz na dwie stylizacje jakie poniżej przygotowałam. Jedna koszula - dwa zupełnie skrajne style. Konkluzja? Z białą koszulą nie sposób się nudzić.Biała koszula na wielkie wyjście? Oczywiście. Wystarczy podpatrzeć gwiazdy ekranu, które na czerwony dywan wybrały właśnie takie rozwiązanie. Biała koszula połączona z długą spódnicą lub garniturem oraz odpowiednimi dodatkami sprawi, że będziesz wyglądać oszałamiająco.

Światowi projektanci odarli białą koszulę z wizerunku grzecznego korpo uniformu. Poddali ją dekonstrukcji, wydłużyli jej fason, pozbawili kołnierza tudzież...pleców. Na wybiegu białą koszulę w różnych wcieleniach lansują między innymi Ralph Lauren, Michael Kors i Narciso Rodriguez.Biała koszula (a właściwie wariacje na jej temat) w interpretacji fashionistek

Tu kupisz

źródło zdjęć: Pinterest