środa, 22 lipca 2015

LEMONIQ - DESIGN SPOŁECZNIE ZAANGAŻOWANY

Czy biżuteria można poprawić humor? Nie w mniejszym stopniu niż nowe buty czy tabliczka ulubionej czekolady. Lemoniq jest na to żywym dowodem.


 Lemoniq to fantazyjna i dynamiczna biżuteria artystyczna, projektowana z unikalnych, wyselekcjonowanych materiałów takich jak naturalna skóra, grecka ceramika czy pozłacane i posrebrzane elementy. Oczywiście wykonywana ręcznie! Każdy fason można spersonalizować z własnym outfitem i nastojem. Sama jestem szczęśliwą posiadaczką kilkunastu bransoletek, których zakładanie stało się dla mnie czymś równie naturalnym i oczywistym jak poranny make up czy założenie butów przed wyjściem z domu. Są taką stylizacyjną kropką nad "i".  I co najważniejsze – biżuteria Lemoniq po prostu nie nudzi.


Marka udowadnia także, że można połączyć świat mody z działalnością charytatywną.  Lemoniq współpracuje bowiem z Polską Akcją Humanitarną tworząc specjalne kolekcje biżuterii, ze sprzedaży której część dochodu przeznaczana jest na szczytne cele (Akcja Pajacyk, Pomoc dla Nepalu).


Co ważne podkreślenia – w ofercie Lemoniq znajduje się także kolekcja męska, na którą składają się stylowe anty – alergiczne bransoletki wykonane z najwyższej jakości materiałów z  elementami  ze stali szlachetnej.


Biżuteria Lemoniq powstaje w  Pracowni w Józefosławiu pod Warszawą. Zakupić ją można w sklepie internetowym lemoniq.pl oraz w renomowanych punktach jubilerskich  na terenie całej Polski. foto: Lemoniq, PAH, Przemysław Wysocki