poniedziałek, 13 kwietnia 2015

TRENDY WIOSNA LATO 2015: SPODNIE DZWONY


Próby wskrzeszenia spodni dzwonów do tej pory kończyły się niepowodzeniem. Wygląda jednak na to, że tym razem zmartwychwstały na dobre. Po wielu sezonach modowej poniewierki opanowały wybiegi, sieciówki i blogi stylowych fashionistek.

Osobiście nie jestem zwolenniczką tego fasonu. I nigdy nie byłam. Niemniej z przyjemnością oglądam Victorię Beckham tudzież co niektóre blogerki modowe w dzwoniastych stylizacjach. Na pewno są ciekawą garderobianą odskocznią od nieśmiertelnych rurek czy opatrzonych już spodni boyfriendów.

Spodnie dzwony to dość trudny fason. Najlepiej wyglądają na smukłych kobietach o szczupłych udach. Ale nawet jeśli nie posiadasz figury supermodelki, odpowiednią stylizacją możesz wyeksponować swoje atuty lub zakryć niedoskonałości. Najważniejsze jest wyważenie proporcji. Ich niewątpliwą zaletą jest fakt, że maskują zbyt masywne łydki. Te z wysokim stanem optycznie wysmuklają też nogi, a w zestawie z wysokimi koturnami dodatkowo je wyszczuplają.  
Jak nosić spodnie dzwony? Z czym je łączyć? Gdzie można je kupić? O tym w obrazkowej instrukcji poniżej. 

 
 

Blogerki pokochały  dzwony i chętnie wykorzystują je w swoich stylizacjach.  Autorki blogów  cammy oraz dressmeperfect udowadniają, że dzwony to nie tylko styl boho i można nosić je w bardziej eleganckim wydaniu.
cammy.com.pl
 
dressmeperfect.com

Opatrzyły Ci się rurki? Masz ochotę na modowe szaleństwo? Lubisz przemycać styp hippie do swoich stylizacji? Zatem postaw na dzwony. O tym, gdzie i w jakich fasonach możesz je kupić - poniżej.

MANGO
 169,00 zł.
H&M
 od lewej: 79,90/129,90
BERSHKA
 od lewej: 149,00/ 99,90
ZARA
 199,00 zł.
F&F
  89,90 zł.

źródlo zdjęć: Pinterest