środa, 25 lutego 2015

STYLOWA BIELIZNA OD RILKE
Sensualna i kobieca. Intrygująca i seksowna. Taka jest bielizna Rilke. Nie epatuje kolorami, wzorkami i nadrukami. Czaruje ascezą formy i subtelnymi prześwitami. Wychodzi naprzeciw masowej, wtórnej i nudnej produkcji okraszonej metką Made in China.

Dla mnie wybór bielizny jest tak samo istotny jak reszta ubrań jakie na siebie zakładam. Przy jej wyborze zwracam uwagę zarówno na walory estetyczne jak i wygodę. Jakość to priorytet. W bieliźnie od Rilke jestem zakochana permanentnie. Wtapia się wręcz w ciało stając się integralną jego częścią. Nie gryzie, nie pije, nie uciska, czaruje natomiast ascezą, delikatnością i subtelnymi prześwitami. Zachwyca delikatnością tkanin, przeźroczystymi ażurami, misternymi koronkami. Bez usztywnień, push – upów i gorsetowych konstrukcji. Fiszbiny pojawiają się, ale bardzo rzadko. Innymi słowy - bielizna od Rilke nas ubiera, a nie podtrzymuje, powiększa, koryguje czy modeluje.

 Rilke to polska marka stworzona przez Rillę Pawlaczyk, projektantkę i adeptkę brafittingu, która mieszka i tworzy w Bydgoszczy oferując nam stylową i subtelną alternatywę dla bieliźniarskiej masówki. Bieliznę Rilke można zakupić bezpośrednio u projektantki kontaktując się drogą mailową lub na stronach  showroom lub Cloudmine .Co ważne podkreślenia – bielizna jest szyta także na miarę!


źródło zdjęć: rilkephilosophy.blogspot.com