środa, 5 października 2016

JEJ STYL: CAROLINE DE MAIGRETDELIKATNY MAKIJAŻ, SILNA CHARYZMA


Modelka, muza projektantów, przyjaciółka Karla Lagerfelda, paryska it girl. Ostatnio zrobiło się o niej głośniej za sprawą książki, którą napisała z trzema przyjaciółkami pt. „Bądź paryżanką, gdziekolwiek jesteś”. Zyskała miano ikony francuskiej elegancji i współczesnej bohemy, a jej styl podziwiają i naśladują kobiety z całego świata. Prawie bez makijażu, z lekko potarganą fryzurą z charakterystyczną lwią grzywą, fotografowana była przez takich mistrzów fotografii jak Mario Testino czy Peter Lindbergh. Za sobą ma spacery po wybiegach Chanel, Balenciagi czy Marca Jacobsa. I wciąż inspiruje świat mody.


GRZYWKA ZAMIAST BOTOKSU


Jest kobietą po 40 tce, która z typowo francuskim ( i zdrowym) podejściem do kwestii przemijania mówi: „- Pewnego dnia spoglądasz w lustro i widzisz, że twoje ciało się zmieniło, ale wciąż jest w porządku. Nie próbuj udawać młodości - po prostu staraj się wyglądać najlepiej jak możesz w swoim wieku.” I Jak sama mówi, woli grzywkę od botoksu. Jej makijaż jest zredukowany do minimum: „W Paryżu ważne jest, żeby sprawiać wrażenie, jakbyś zrobiła makijaż przy otwartym oknie w samochodzie, bo przecież nie chcesz, by myśleli, że na malowanie się i stylizację poświęciłaś dwie godziny!” – zdradza Caroline. Zamiast w chirurga plastycznego, Caroline inwestuje w dobrej jakości kremy do twarzy.


PARYŻANKA, KTÓRĄ CHCESZ BYĆ


De Maigret została obdarzona nie tylko oryginalną urodą i hipnotycznym, niedefiniowalnym tym „czymś”. Caroline posiada jeszcze jeden rzadki dar – w czym by się nie pokazała, zawsze wygląda rewelacyjnie. Elektryzuje wyglądem zarówno w męskim garniturze jak i powłóczystej sukience. Jej styl jest równie oryginalny jak jej uroda,a  zarazem klasyczny jak francuska moda, a jednocześnie nie do podrobienia! I na tym polega jej urok, siła i moc co widać na załączonych zdjęciach.
 źródło zdjęć: Pinterest