piątek, 24 lipca 2015

JEJ STYL: OLIVIA PALERMOKrólowa instagrama, ambasadorka stylu i księżniczka Manhattanu (jak sama o sobie mówi). Mistrzyni w miksowaniu trendów i dobieraniu dodatków. Podczas jednego Fashion Weeka potrafi przebrać się trzy razy. Zawsze perfekcyjnie wystylizowana. Nawet wtedy gdy wychodzi na spacer ze swoim terrierem Mr. Butlerem. Przed Wami jej wysokość perfekcyjność – Olivia Palermo.

Amerykańska aktorka, modelka i blogerka. Rocznik 86. Pochodzi z bogatej rodziny i nie kryje tego, że do jej sukcesu w dużej mierze przyczynił się wpływowy tatuś, który jest odnoszącym sukcesy developerem. Zaczynała jako stażystka w w magazynie lifestylowym Quest. Potem wylądowała w dziale PR u słynnej Diane von Furstenberg.  W 2008 roku Palermo dołączyła do obsady show MTV The City, a rok później podpisała kontrakt z Wilhelmina Models pojawiając się na okładkach Marie Claire UK, ASOS Magazine czy Elle Mexico. Wystąpiła też jako gościnny juror w Project Runway 9 oraz Britain and Ireland’s Next Top Model.W październiku 2011 roku założyła własny blog oliviapalermo.com szybko stając się tak zwaną ikoną mody i wygrywającą rankingi na najlepiej ubraną kobietę. Ktokolwiek stał za sukcesem blogerki, na pewno nie można odmówić jej wyjątkowego wyczucia stylu oraz umiejętności dobierania odpowiednich dodatków. Chociaż i tutaj znajdują się głosy, że tak naprawdę Olivia posiada osobistą stylistkę (włóżmy tę rewelację między bajki).
Olivia ma słabość do szpilek, ciemnych okularów i drogich metek rzecz jasna. W mistrzowski sposób żongluje stylami łącząc często elementy, które z pozoru mogą do siebie nie pasować. Efekt końcowy w wydaniu amerykańskiej blogerki to zawsze strzał w dychę. Zresztą, zobaczcie same.W STYLU OLIVII PALERMO


 koszula -Mango, spódnica -Monashe, kopertówka- Monashe, buty -DeeZee

 koszula -Equipment, spódniczka -H&M, buty - Zara, torebka -Asos, pasek -Monashe

źródło zdjęć: Pinterest